Chris Andrews


Představujeme přednášející


Chris Andrewschris-andrews

Chris Andrews je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou Personal Touch Fitness se sídlem v Londýně. Personal Touch Fitness podporuje organizace ve Velké Británii již více než 19 let, aby poskytovaly svým zaměstnancům programy v oblasti zdraví a pohody. Chris se pyšní svou vášní, nadšením a odborností v poskytování fitness služeb v prostředích, které rozvíjí hodnoty společnosti, etosu a lidí, kteří v nich pracují. Působí jako členka mezinárodního výboru National Wellness Institutu (NWI), členka poradního sboru Global Women for Wellbeing (GW4W), je úspěšná podnikatelka usiluje o to, aby se více žen dostávalo do vedoucích funkcí ve firmách.

Chris Andrews is the Founder and Managing Director of Personal Touch Fitness, headquartered in London. Personal Touch Fitness has supported organizations in the UK for over 19 years to provide corporate health and wellbeing programmes. Chris prides herself in her passion, enthusiasm and expertise in providing fitness services in environments which is extended through the company values, ethos and to the employees. She serves as a member of the National Wellness Institute’s International Committee (NWI), Advisory Board member Global Women for Wellbeing (GW4W), is a successful female entrepreneur, and a champion for getting more women into leadership roles.

Přednáška na Wellness konferenci 2019:

Firemní wellness programy – Kde jsou klíče k úspěchu?

Jak vypadá wellness program pro zaměstnance a jakou by měl mít strategii? Úspěšný wellness program by měl být zajímavý a přínosný jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Jak na to? Chris Andrews se s námi podělí o své zkušenosti s „Investováním do lidí“, strategií, se kterou již 19 let tvoří wellness programy pro firmy v Londýně.