Iva Bastlová


Představujeme přednášející


Iva Bastova_squareIng. Iva Bastlová DiS. (ČR)

Přednáška: Jak prodávat wellness dráž? Pomocí interiérového designu!

Wellness prostor je místo relaxace! Nejde tu jen o kvalitu a pestrost vybavení, ale o celkový vzhled a atmosféru, která se lidem dostane pod kůži. Za to jsou lidé ochotni připlatit! Na začátku musí být koncept – co to vlastně je? Kdo jej vytvoří a co je výsledkem? Podíváme se na různé koncepty a design wellness prostorů z celého světa, které mají úchvatnou atmosféru! Načerpejte inspiraci s přední českou designérkou interiérů!

Ing. Iva Bastlová DiS.

Praxi v oboru navrhování interiérů má od roku 2002, kdy dokončila obor „tvorba navrhování interiérů a nábytku“ na VOŠ Volyně. Následně si doplnila vzdělání a na Technické univerzitě ve Zvolenu, kde vystudovala obor Konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva. 
Navrhuje kompletní interiéry i nábytkové solitéry, současně také publikuje od roku 2007 v odborných médiích. Od loňského roku vydává magazín Interiéry – jediný odborný magazín pro Interiérové designéry a architekty v ČR. Již čtvrtým rokem organizuje doprovodný program o interiérových trendech Scéna: Inspirace & Trendy při veletrhu Design Shaker. Organizuje významnou akci v oblasti interiérové tvorby – seminář Interiéry, který se letos koná již po šesté a v loňském roce naplnilo sál přes 340 posluchačů.