Iva Bastlová


Představujeme přednášející


Ing. Iva Bastlová DiS. (ČR)iva bastlova

Přednáška: Jak vybrat profesionála na wellness design?

Kdo je a kdo není kompetentní k tvorbě wellness designu a proč? Jak efektivně vybrat designéra a poznat, zda je opravdový profesionál nebo zapálený amatér? Kolik vás tato služba bude stát a k čemu je vůbec dobrá?

To vše se dozvíte na přednášce Ing. Ivy Bastové, DiS., zkušené designérky, lektorky a vydavatelky odborného magazínu Interiéry.

Ing. Iva Bastlová, DiS.

Iva pracuje jako interiérová designérka od roku 2002, poté co vystudovala obor navrhování interiérů a nábytku a následně i obor nábytek a výrobky ze dřeva, navrhuje komplexní soukromé i veřejné interiéry a produkty do interiéru. K zákazníkům přistupuje individuálně a stejným způsobem navrhuje i interiéry.

Více než 10 let publikuje v řadě odborných magazínů a od roku 2016 vydává vlastní odborný magazín magazín Interiéry určený profesionálům z oboru interiérů.

Mimo návrhářskou a redakční činnost také přednáší, provozuje lektorskou činnost a organizuje doprovodné programy pro veletrhy o bydlení. Je také organizátorkou odborného semináře Interiéry, který se pravidelně koná od roku 2012.

Je členkou Klastru českých nábytkářů a spolupracuje s Asociací českých nábytkářů.